AmazonBilgini

Amazon Bilgini profesyonel kadrosuyla ürün arama, arbitraj ve dropshipping gibi kapsamlı eğitimleriyle Amazon’dan kazanç sağlamanızı sağlıyor.

İletişim Bilgileri

Menü

Bizi Takip Et

Online Arbitraj ASIN Projesi

Amazon'da başarılı olmak artık sadece bir tıklama uzakta!

Minimum Maliyet, Maksimum Kâr

Online Arbitraj Asin Projesi, işinizi bir üst seviyeye taşıyacak benzersiz bir çözüm sunuyor. Hesabınızı riske atmadan başarılı bir Amazon satıcısı olmayı planlıyor ya da ek gelir elde etmeyi hedefliyorsanız, bu proje tam size göre!

Artık ürün araştırması ve analiziyle saatlerinizi harcamanıza gerek yok. Uzman ekibimizin seçtiği en iyi asinler ile, potansiyel karınızı hızla belirlemenizi sağlıyoruz. Sizin adınıza en uygun depo seçeneklerini belirliyor, ekstra indirimler için çeşitli anlaşmalar yapıyoruz.

Bu proje sürekli güncelleniyor, böylece her zaman rekabetin içinde kalmanızı garanti ediyor. Karlılık potansiyeli yüksek ürünleri hızla belirleyebilir, maksimum kar elde etmek için en doğru hamleleri yapabilirsiniz.

Projenin başarısının sizin karlılık oranınıza bağlı olduğunun farkındayız. Bu yüzden, sizin maksimum kazanç elde etmeniz için özverili bir şekilde çalışıyoruz. Her adımda karınızı maksimize etmeye yönelik stratejiler geliştiriyoruz.

Online Arbitraj Asin Projesi ile Amazon satıcılığının heyecanını yaşayın! Daha fazla beklemeden harekete geçin ve Amazon Bilgini’nin size sunduğu fırsatı yakalayın!”

Yüksek ROl

Gruplarımız 3 kişi olarak belirlenmektedir. Katıldığınız gruba özel hazırlanan analiz tablosunun da bulunduğu Excel dosyası kişisel olarak paylaşılacaktır.

Asinlerin ROI’leri %15- %70 arasındadır.

Amazon Bilgini’ne özel 14 farklı analiz filtresinden geçer. Eğitim içeriğimizde bulunan Ürün Analiz dersi Türkiye’nin en kapsamlı konusudur.

Daha önce uyarı alıp alınmadığı kontrol edilir. Sizde biliyorsunuz ki garantisi bulunmamaktadır. Herhangi bir sebepten dolayı ürün satıştan kaldırılsa Amazon Bilgini ekibi sorumluluk kabul etmeyecektir. (Ürünün geçmişini analiz edebiliyoruz)

Üst Düzey Tecrübe

Ürünlerin iade olasılığı göz önünde bulundurulur.

Kargo ve depolama maliyetleri için hafif ürünler tercih edilir.

Ara depo maliyetlerine ortalama bir değer girilmiş olup tercih ettiğiniz firmaya göre düzenlemeniz gerekmektedir.

Bulunan asinler ABD içerisinde daha uygun fiyatlı almanız için çeşitli araştırmalar yapılmakta olup herhangi bir sonuca ulaşılamaz ise www.amazon.com’dan tedarik edilmektedir.

Asin için verilen bilgiler hatalı ise 12 saat içinde bize bildiriniz ve hatalı olan asinler yerine yeni asinler paylaşılacaktır.

ASIN Grupları
25 ASIN
3,200₺
100 ASIN
8,750₺
200 ASIN
17,000₺
200 ASIN+
Teklif için iletişime geçiniz
Yüksek ROl İmkanı
7/24 Destek
Uzman Danışmanlık--
Satın AlSatın AlSatın AlTeklif Al