Amazon Bilgini Ürün Arama Nedir?

Amazon başarılı ürün arama nasıl yapılır sorusu Amazon da dropshipping veya farklı bir iş modeli ile çalışıp para kazanmak isteyen kişilerin en çok sorduğu sorulardan biridir. Amazon da başarılı ürün araması yapabilmek için birçok farklı yöntem vardır. Aslında bir ürünün başarılı olup olmadığı da yapılan satışların, alınan görüntülemelerin ardından belli olacaktır.

Amazon da ürün aramak için farklı ücretli yazılımlar bulunmaktadır. Bunları örneklendirirsek;

  • Keepa
  • Helium 10
  • AMZ Scout
  • Viral Launch

ve daha fazlası…

Amazon Ürün Arama Nedir?

Amazon, dünya genelinde en büyük e-ticaret platformlarından biridir ve milyonlarca ürün satışı yapmaktadır. Bu nedenle, Amazon’da aradığınız ürünü bulmak için doğru anahtar kelimeleri kullanarak arama yapmanız önemlidir.

Amazon Başarılı Ürün Arama Nasıl Yapılır?

Filtreleme seçenekleri ile istenilen ürünün fiyat aralığı, marka, boyut, renk, ücretsiz kargo gibi faktörlere göre arama sonuçlarını ulaşırsınız. Bu, istediğiniz özelliklere sahip ürünleri daha hızlı ve kolay bir şekilde bulmanıza yardımcı olur.

Amazon’da çok satan ürünleri, Amazon Çok Satanlar sayfasını ziyaret ederek bulabilirsiniz. Amazon, çok satan ürünlerin güncel bir listesini tutmak için bu sayfayı sürekli olarak günceller. Çok satan ürünler; bebek, güzellik ve kişisel bakım, elektronik, mutfak ve yemek, spor ve dış mekan ve video oyunları gibi 40’tan fazla bölüme ayrılmıştır.

Amazon Başarılı Ürün Arama Nasıl Yapılır?

Helium 10

Helium10, satıcılar için kapsamlı Amazon ürün analizi sunuyor. Bu yazılım ile Amazon’da hangi anahtar kelimelerin en çok arandığını, hangi anahtar kelimelerin ürünlerini daha görünür hale getireceğini ve hangi anahtar kelimelerin en yüksek satışları sağlayacağını öğrenebilirsiniz.

Amazon Bilgini Ürün Arama Nedir?

AMZ Scout

AMZScout, Amazon satıcıları ve dropshipping yapanlar için etkili bir araçtır. Ürün araştırması yapmak için kullanılabilir ve Amazon’da satılan ürünlere ilişkin ayrıntılı veriler sunar. AMZScout, satış performansı verilerini analiz ederek, satıcıların hangi ürünlerin karlı olduğunu anlamasında yardımcı olur.

Viral Launch

Viral Launch, Amazon satıcıları için bir pazarlama ve optimizasyon yazılımıdır. Bu yazılım, Amazon ürünlerinizin sıralamalarını ve performansını artırmak için tasarlanmıştır. Viral Launch’ın temel özellikleri arasında anahtar kelime araştırması, rekabet analizi, ürün listeleme optimizasyonu, pazarlama kampanyaları, ürün incelemeleri yönetimi ve daha fazlası yer almaktadır.

Keepa

Bu program, kullanıcılarına fiyat trendleri ve buy box değişimleri üzerine bilgiler verir. Bir ürün kategorisinin fiyatlandırmasını, fiyat iniş ve çıkışlarını bu program üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bu yazılımlardan sadece bir tanesini veya birkaçını aynı anda kullanarak ürün araması yapabilirsiniz. Bu aramlar sonucunda çıkan ürünleri mağazanıza yükleyerek satış yapmaya başlayabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak mevcut pazarda yer alan en popüler ürünlere bakarak bunların muadillerini de listeleyebilirsiniz.

Amazon Başarılı Ürün Arama Keepa

Eğitimler hakkında detaylı bilgiler, kampanyalar ve güncel Amazon bilgileri için bizleri Telegram‘dan takip edebilirsiniz.

Amazon Bilgini Ürün Arama Eğitimi

Amazon Bilgini ürün arama eğitimi ile Amazonda başarılı ürün aramaları yaparak satışlarınızı katlayabilirsiniz. Amazon ürün aramanın püf noktalarını deneyimli ekibimiz ile sizlere aktarıyoruz. Bu sayede daha hızlı ve daha kolay ürünler bularak hızlı şekilde satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Hadi ne duruyorsun Amazon başarılı ürün arama nasıl yapılır ve Amazon Dropshipping nedir diyorsan eğitimlerimize göz at ve sende kazananlardan biri ol.

Anahtar Kelimeleri Belirliyoruz: İhtiyacınız olan ürün için anahtar kelimeler belirleyin.

Filtreleme Seçeneklerini Kullanıyoruz: Amazon’da birçok filtreleme seçeneği mevcuttur. Arama sonuçlarını daraltmak ve istediğiniz özelliklere sahip ürünleri bulmak için filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Örneğin, marka, fiyat aralığı, renk, boyut gibi özellikleri filtreleme seçenekleri aracılığıyla seçebilirsiniz.

Ürün Değerlendirmelerini Kontrol Etmeyi İhmal Etme: Ürünün kalitesi hakkında fikir sahibi olmak için diğer kullanıcıların ürün hakkındaki yorumlarını okuyabilirsiniz. Bu, ürünü satın almadan önce alacağınız en iyi kararları vermenize yardımcı olacaktır.

Amazon’da her gün milyonlarca ürün satılıyor. Karlı ürün kalmadı, zor pazar vs. gibi yanlış bilgilere kulak asma! Sen de Amazon Bilgini Ürün Arama Eğitimi ile farkını ortaya koy!